Booking

Som veľmi rada, ak sa vám moje obrázky páčia a chceli by si ich nosiť pod kožou ♡

Po odoslaní bookingu vás behom nasledujúcich pracovných dní budem kontaktovať cez e-mail s informáciami ohľadne zálohy a termínu (bez zaplatenia zálohy vám nemôžem držať návrh, ani termín). Prosím, pozorne vyplňte všetky uvedené políčka. Ak budete mať s odoslaním formuláru akýkoľvek problém, napíšte mi na info@cloudyheart.sk a budem sa vám snažiť pomôcť.

Osobné údaje slúžia len na potvrdenie záujmu o tetovanie.

Informácie

Tetujem len od 18 rokov. Menej nie, ani so súhlasom rodiča. Tetovanie je zásah do tela, na ktorý potrebujete byť svojprávny a plnoletý. Tetujem iba na objednávku a neberiem walk-ins. Snažím sa tetovať iba jedného klienta za deň a moje ceny sú vždy za dizajn, nie od hodiny – preto budeme mať dostatok času premyslieť veľkosť, miesto tetovania, prípadné drobné úpravy a celkovo sa počas sedenia cítiť uvoľnene a nikam sa neponáhlať.

Všetky tetovania sú v mojom štýle, preto si najprv pozrite moje práce, aby ste sa uistili, že sa vám páčia. Ak máš záujem o viac flash dizajnov v jeden deň, stačí ich všetky napísať do jedného formulára. Prípadné drobné úpravy dohodneme v deň nášho stretnutia. Moje návrhy sa nedajú kúpiť a tetovať iným tatérom – tetujem ich vždy iba ja. Netetujem žiadne kópie, návrhy iných tatérov, obrázky z internetu (google, pinterest atď.) alebo nenávistné a iné symboly. Nič netetujem dva krát ale iba raz, pokiaľ to nie je zámer (couple tattoo a pod.), takže každé tetovanie odomňa je originál. Ak sa vám páči niečo, čo som už tetovala, môžeme spolu vymyslieť custom variáciu alebo niečo podobné, ale nie rovnaké.

Vaše pohodlie a dobrý pocit je najdôležitejší. Počas tetovania sa môžeme rozprávať o čomkoľvek budete chcieť, ale nebojte sa povedať mi, ak sa budete cítiť lepšie, ak by sme boli radšej ticho. Je to úplne v poriadku , môžeme napríklad  iba počúvať hudbu. Budem vám k dispozícii v ktorejkoľvek fáze hojenia vášho tetovania, ak budete potrebovať radu alebo usmernenie. Fotky zahojených tetovaní sú vždy vítané. Ak bude vaše tetovanie po zahojení potrebovať touch-up (doplnenie farby) napíšte mi spolu s fotografiou a dohodneme si termín korekcie. 

Cena

Cena tetovania závisí od motívu, veľkosti, zložitosti detailov, miesta na tele, množstva použitého materiálu a času strávenom pri kreslení (pri návrhoch na mieru) a času strávenom pri tetovaní. Neboj sa ma na cenu opýtať, aby si vedel/a do čoho ideš. Ak mi povieš čo, aké veľké a na aké miesto, viem ti ju približne povedať.

Veľká časť z ceny sa vracia späť do štúdia, aby som vám mohla poskytnúť príjemný zážitok, profesionálny prístup a priestor, používať kvalitné produkty a ponúknuť občerstvenie.

 • tetovanie do 10cm: 100-200€
 • tetovanie medzi 10-20cm: 200e-400€
 • tetovanie nad 20cm, detailnejšie alebo na viac sedení: dohodou
 • zľava pri 2 a viac tetovaniach pre jednu osobu počas jedného sedenia
 • cena je približná, konečný odhad je možné urobiť až na mieste vzhľadom na veľkosť, množstvo detailov a umiestnenie
 • waterlily club tetovanie: 50€ klasické / 70€ personalizované
 •  

Záloha

Za rezerváciu termínu a návrhu sa platí nevratná záloha vo výške 50€. Slúži ako poistka, že o tetovanie máš naozaj záujem – je zahrnutá v cene tetovania odpočíta sa od výslednej ceny. Môžete ju uhradiť prevodom na účet uvedený nižšie (do poznámky mi, prosím, vždy uveď svoje celé meno). Bez zaplatenia zálohy tvoj vybraný dizajn a termín nie je oficiálne rezervovaný. Zvyšok ceny tetovania doplácate na konci vášho sedenia, najlepšie v hotovosti alebo prevodom na účet (kreditné karty neberiem).

Záloha mi v prípade z tvojej strany zrušeného termínu vynahrádza moje náklady. Na vrátenie zálohy máš nárok iba, ak sedenie u nejakého dôvodu musím zrušiť ja. To znamená – ak nemôžete zo zdravotných dôvodov prísť, musíte ma vopred kontaktovať (vždy najlepšie čo najskôr) so zámerom dohodnúť si náhradný termín, inak záloha prepadá. Zálohu posielajte až keď sa dohodneme na termíne a poprosím vás o ňu.

Formulár

  MENO

  Som plnoletý/á a nechávam sa tetovať dobrovoľne a z vlastnej vôle. Môj psychický a fyzický zdravotný stav je v dobrej kondícii a netrpím žiadnymi infekčnými ochoreniami a alergiami. Pred prevedením tetovania som bol/a poučený/á o povahe zásahu a následnej starostlivosti.

  KONTAKT

  Už odo mňa máš tetovanie?

  TETOVANIE

  Všetky moje dostupné flashe si môžete pozrieť na mojom Instagrame @cloudy.moravcikova. Ak máte záujem o viac flash dizajnov v jeden deň, stačí ich všetky napísať do jedného formulára 🙂