Cena a záloha

Cena

Cena tetovania závisí od motívu, veľkosti, zložitosti detailov, miesta na tele, množstva použitého materiálu a času strávenom pri kreslení (pri návrhoch na mieru) a času strávenom pri tetovaní. Neboj sa ma na cenu opýtať, aby si vedel/a do čoho ideš. Ak mi povieš čo, aké veľké a na aké miesto, viem ti ju približne povedať.

Veľká časť z ceny sa vracia späť do štúdia, aby som vám mohla poskytnúť príjemný zážitok, profesionálny prístup a priestor, používať kvalitné produkty a ponúknuť občerstvenie.

  • minimálna cena: 50e
  • veľkosť do 10cm: 100e-200e
  • medzi 10-20cm: 200e-400e

Zľava pri 2 a viac tetovaniach pre jednu osobu v jeden deň

Záloha

Za rezerváciu termínu a návrhu sa platí nevratná záloha vo výške 50e. Slúži ako poistka, že o tetovanie máš naozaj záujem – je zahrnutá v cene tetovania odpočíta sa od výslednej ceny. Môžete ju uhradiť prevodom na účet uvedený nižšie (do poznámky mi, prosím, vždy uveď svoje celé meno). Bez zaplatenia zálohy tvoj vybraný dizajn a termín nie je oficiálne rezervovaný. Zvyšok ceny tetovania doplácate na konci vášho sedenia, najlepšie v hotovosti alebo prevodom na účet (kreditné karty neberiem).

Záloha mi v prípade z tvojej strany zrušeného termínu vynahrádza moje náklady. Na vrátenie zálohy máš nárok iba, ak sedenie u nejakého dôvodu musím zrušiť ja. To znamená – ak nemôžete zo zdravotných dôvodov prísť, musíte ma vopred kontaktovať (vždy najlepšie čo najskôr) so zámerom dohodnúť si náhradný termín, inak záloha prepadá. Zálohu posielajte až keď sa dohodneme na termíne a poprosím vás o ňu.

Platba na účet 
Majiteľ účtuKlaudia Moravčíková
Číslo účtuSK2932041071/1100 – Tatra Banka
IBANSK7911000000002932041071