Water Lily Club

Tetovanie pre všetkých, ktorí sa držia nad vodou

Toto je pre všetkých, ktorí bojujú s úzkosťou, záchvatmi paniky, depresiou alebo inými psychologickými problémami, ktorí sa cítia osamelí a opustení, prežívajú odlúčenosť alebo pocity prázdnoty, ktorí ťažko prekonávajú každodenné prekážky a napriek tomu plávajú životom, ktorí zápasia s normami, tlakom a očakávaniami spoločnosti, ktorí pracujú na odstránení svojich emočných blokov a negatívnych myšlienok, ktorí občas podvedome sabotujú vlastné šťastie, podceňujú sa alebo sa cítia sami sebe ľahostajní. A stále sú tu

Lekno symbolizuje nevinnosť, čistotu, nádej, znovuzrodenie a mier. Môže ale znamenať čokoľvek budete chcieť. Je to môj odkaz, máte môj support. Zároveň je to celkom milá pripomienka, že vaše issues sú len jednou časťou z vás a dá sa nad nimi povzniesť ako to lekno na vode. Môžete sa naň pozrieť, pretože ak je váš problém neviditeľný a iba tak okolo vás pláva, je ťažšie nad ním prevziať kontrolu. Zatiaľ čo toto tetko môže byť iba obrázkom na koži, príbeh o tom, ako sa tam dostal, môže znamenať veľa. Alebo sa ti iba páči a chceš preukázať podporu a byť súčasťou niečoho väčšieho.

Veľkosť tohto tetka je 5 x 3,5 cm a môže sa umiestniť kamkoľvek na tele. Stojí 50e a dá sa booknuť kedykoľvek, aj k ďaľšiemu tetku (za lepšiu cenu).